Soru Cevap

Ekim 13th, 2010

Bu başlık altında yüz kızarması hakkında merak ettikleriniz ve bu hastalıkların tedavisinde Klipsli ETS’nin uygulanışı hakkında her türlü soruyu sorabilir cevabını bu köseden okuyabilirsiniz..

Bu köşede yayınlanmasını istemediğiniz sorularınızı ilhanakaslan@hotmail.com adresinden sorabilir özel olarak cevap alabilirsiniz.. Bu köşe diğer hastalarında muhtemel aynı sorularına yardımcı olabilmek amacıyla ortak bir köşedir. Özel email adresinden çekinmeden yazabilrsiniz.

Lütfen acil sorularınız için iletişimden telefon ile irtibata geçiniz..

Hasta Bilgi Formu aracılığıyla ulaşmak için
tıklayınız.

Yoğunluğum nedeni ile birkaç gün soru-cevap bölümü güncellenmesi aksadı özür dileriz..

LÜTFEN SORU SORAN HASTALARIMIZ HASTA BİLGİ FORMU DOLDURURLARSA KENDİLERİ İÇİN DAHA SAĞLIKLI CEVAPLAR YAZABİLCECEĞİM..

345 Responses to “Soru Cevap”

Sayfalar: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] Show All

 1. 161
  Op.Dr.İlhan Akaslan Says:

  İlaç tedavisi her hastayı iyileştirecek diye bir şey yok tabii ki.. Arayın görüşelim.. Cerrahi işlem yapılmanız gerekebilir.

 2. 162
  Kazım Says:

  Sayın Hocam,
  Öncelikle gözlemlediğim kadarıyla insanların psikolojik ve fizyolojik sorunlarına karşı bu kadar samimi ve duyarlı olmanızı takdir ediyorum.Hocam 9 kadar zoreatanin hapı kullandım sadece sırtımdaki sivilceler için tedavi biteli ve kızarıklığa karşı CREBROS ilacını kullanalı 4 ay oluyor.Bu 4 ay içerisinde az da olsa kızarıklık geçti ama hala koşamıyorum spor yapamıyorum,sosyal bir ortama giremiyorum hiç bir şekilde insanlara yaklaşamıyorum. Zoreatanin kullanmadan önce böyle bir sorunum yoktu.Artık gerçekten hayattan sıkılmaya başladım.Lütfen izlemem gereken yolun ne olması gerektiğini belirtebilirmisiniz? Size zahmet veriyorum ama allah rızası için beni bilgilendirin hocam. Yaş:24

 3. 163
  Aybüte Says:

  28 yasındayım.1,5 yıl önce İlhan hocamızla görüştüm.Boyun ve yüz bölgesinde aşırı kızarmalar oluşuyor ve beni çok rahatsız ediyordu.Muhabbet ederek benim durumumu gözlemledi.Beni çok iyi dinledi.Birtakım ilaçlar kullanmamı, istedi( Amelyatı en son çözüm olarak görüyordu).Ama hiç bir gelişme olmadı.
  Tekrar görüştüm hocamızla ve amelyatı yapmaya karar verdik.Amelyat sonrası olabilecekleri -üzerine basa basa ifade- etti.Refleks terlemeye dikkat çekti.Her şeye rağmen kabul ederek amelyat oldum..
  Çok daha iyyiim , rahatım …Refleks terleme ben de hiç olmadı.Düşünün yazın ortasında bile yokkk.58 kilo ve 175 boya sahibim.Yani zayıfımmm.Refleks terleme özelikle kilolu olan arkadaşlarda daha çok oluyor..
  Çok çok çok mutluyum..Her aşamada hep yanımda olan destek veren bu amelyatı yapan İlhan hocamıza çok çok teşekkür ederim..

Sayfalar: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] Show All

Leave a Reply

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.